Menu
Vyhledávání

Stříbrný zásnubní prsten MIRAI

Úvod » Zásnubní prsteny » Stříbrný zásnubní prsten MIRAI

Krásný zásnubní prsten působící velmi jednoduše a elegantně. Doprostřed prstenu do tvaru růže je vsazen zirkon o průměru 3mm.

Stříbrný zásnubní prsten MIRIAM

Zásnubní prsten

Velikost:
Rytina:
Materiál: stříbro 925/000
Cena:
800,00 Kč
Celková cena: 800,00 Kč
Dostupnost prstenů je cca 4 týdny.
Máte dotaz ke zboží? Kontaktujte nás.

Zásnubní prsteny - informace

Zásnuby jsou jednou z nejvýznamnějších okamžiků každé ženy. Samozřejmě, že jsou důležité i pro muže, ale ženy si tenhle okamžik představují už od svého dětství. Už jako malé holčičky si hrají na nevěsty. A nemůžou se dočkat okamžiku, až přijde jejich princ a navlíkne jim jejich zásnubní prsten. Proto se i my snažíme, abyste tenhle okamžik měli co nejkrásnější. Vysněný zásnubní prsten by měl být naprosto dokonalý.

Jsme si vědomi toho, že každá žena je jiná a má jiné přání. Ochotně zásnubní prsteny upravujeme dle individuálních představ. Můžete zásnubní prsteny různě kombinovat - barvu, vzor, šířku prstenu, jiné vzory rytin, velikost zirkonů či briliantů a také Vám můžeme upravit váhu prstenu.

Nabízíme Vám možnost vybrat si zásnubní prsteny z různých materiálů, jako jsou: žluté zlato, stříbro, platina, bílé zlato. Zásnubní prsteny zkrášlujeme také kameny a to buď brilianty, nebo zirkony.

Přijďte se podívat do naší kamenné prodejny ve Valašském Meziříčí, zásnubní prsteny ve skutečnosti vypadají daleko lépe než na fotkách.

Další barevné varianty

Zásnubní prsten MIRIAM (B)

Zásnubní prsten MIRAI (B)

bílé zlato
4 000 Kč
Zásnubní prsten MIRIAM (Ž)

Zásnubní prsten MIRAI (Ž)

žluté zlato
3 900 Kč
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím